Poptávkový formulář

Máte zájem o naše služby? Zadejte prosím své jméno a telefon. Budeme Vás kontaktovat!

Kontakt


Proč zvolit vestavěné skříně na míru?

Vestavěné skříně na míru umí elegantně vyřešit specifické potřeby Vašeho bydlení, tak i firemních prostor. Hlavním cílem je co nejúčelnější využití prostoru při dodržení estetických standardů. Tento požadavek se netýká jen bydlení v oblasti Praha a okolí, na kterou se v rámci našich zakázek převážně orientujeme.

Výhody vestavěných skříní najdou uplatnění takřka všude, kde se potýkáte s malým úložným prostorem, nebo v interiérech, kde chcete vhodně esteticky a přitom funkčně vyřešit ukládací prostory. Vestavěné skříně jsou především skříněmi na míru, které vyhovují Vašim požadavkům - jedná se tedy o individuální řešení navrhnuté přímo pro Váš interiér.

Výhody vestavěných skříní na míru

Originální estetické provedení skříní na míru

Volba barvy, materiálu a jeho vzoru podle požadavků zákazníka a především dle celkového ladění interiéru a jeho stylu – to jsou hlavní přednosti vestavěných skříní na míru. Nepořizujete žádné hotové řešení z hypermarketu, které nerespektuje požadavky Vašeho domova a celkový charakter interiérového designu. Naopak u vestavěných skříní na míru si vyberete z velkého množství matriálů, moderních vzorů a barev, čímž se Vám vždy povede vestavěné skříně velmi elegantně zakomponovat do interiéru a podtrhnout tak jeho celkové ladění a styl. Výběr doplňků (úchytky, kliky…) a příslušenství v jednotném stylu je pak již pomyslnou třešničkou na dortu.

Výplň dvířek, ať už klasických pantových či posuvných, lze nechat zhotovit z běžných materiálů, lze však zakomponovat i mnohem specifičtější či přímo exotické materiály – vše záleží na Vaší fantazii a požadavcích.

Individuální prostorové řešení na míru

Velkou výhodou vestavěných skříní je řešení prostoru na míru dle požadavků a potřeb zákazníka. Veškerá specifika vnitřního prostoru lze díky vestavěným skříním na míru plně využít a proměnit je v účelově řešený úložný prostor. Tato výhoda v sobě navíc skrývá možnost řešení, které počítá s nedostatky, které jsou v interiéru doslova „nastraženy“. U vestavěných skříní tak můžete zvolit, zda chcete mít u skříní klasická otvírací dvířka nebo upřednostníte posuvná dvířka.

Také samotné nedostatky prostoru a především specifické tvary (výklenky), kouty a podkrovní prostory jsou místem, kde vestavěné skříně na míru najdou své uplatnění. Vnitřní zabudované vestavěné skříně Vám ušetří místo a pomohou uspořádat celkový prostor Vašeho domu či kanceláře.

Vestavěné skříně na míru umožňují designovat skříně a veškerý nábytek v konkrétním požadovaném tvaru, délce, výšce i hloubce, což se určitě bude hodit pro Vaše kanceláře a bytové interiéry v Praze. Zapomenete tak na starosti, které Vám dělají nerovné zdi, zkosené stěny a jiné nedostatky Vašeho interiéru. Vestavěné skříně jsou vyrobeny nejen z kvalitních materiálů, ale odborní pracovníci je vytvoří na milimetr přesně, zapadnou, šetří prostor, a tudíž nepřekážejí.

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

Kontakt


Zavřít