Poptávkový formulář

Máte zájem o naše služby? Zadejte prosím své jméno a telefon. Budeme Vás kontaktovat!

Kontakt


Šatní skříně na míru - Praha

Již více jak 10 let vyrábíme šatní skříně na míru a provádíme jejich dodávky pro domácnosti a firmy v Praze a okolí. Poznejte výhody šatních skříní na míru, které pro Vás vytvoříme dle Vašich konkrétních požadavků.

Proč zvolit vestavěné šatní skříně a šatny na míru?

Nejenom samotné vestavěné skříně, ale především vestavěné šatní skříně jsou hitem posledních let. Není se čemu divit – vestavěné šatní skříně mají řadu výhod a dnes již patří k neodmyslitelnému vybavení každé moderní domácnosti.

Jelikož každoročně realizujeme řadu zakázek na vestavěné šatní skříně pro oblast Prahy a okolí, tak víme, co vše lidé oceňují na vestavěných skříních a jaké výhody pro domácnosti toto řešení má. Pořízení šatních skříní na míru zpravidla přináší řadu předností:

  • Rozšíření obytného prostoru.
  • Zvětšení úložného prostoru.
  • Skrytí úložných prostor a jejich estetické řešení.

Díky vestavěným šatním skříním na míru získáte nový úložný prostor pro své oblečení, obuv i módní doplňky. Zvětšíte tak nejen samotný prostor pro ukládání, ale především budete také moci odstranit klasické robustní skříně a komody, které Vám v domácnosti spíše zavazí. Moderní funkční provedení a především elegantní designové řešení korespondující s Vaším interiérem dokreslí celkovou atmosféru domácnosti tak, že uložené věci díky vestavěním šatním skříním nejen vhodně uložíte, ale také elegantně a stylově „zamaskujete“.

Šatní skříně na míru pro domácnosti v oblasti Praha a okolí pro Vás vyrobíme rychle a kvalitně, přičemž samozřejmostí zakázky jsou servisní služby, které zahrnují nejen odborné zaměření prostoru před samotnou výrobou vestavěných šatních skříní, ale především k Vám domů skříně na míru odvezeme a zabudujeme.

Vestavěné šatní skříně pod drobnohledem!

Vestavěné šatní skříně se hodí především do bytů a malých domácností – dokážou razantně uspořit obytný prostor. Navíc pokud jsou šatní skříně osazeny zrcadly, pak se prostor ještě více opticky zvětší a prosvětlí. Pro výrobu šatních skříní na míru lez použít nejen zrcadla a prosklená skla, ale také běžné materiály kombinující dřevo a kov, nebo také specifické a exkluzivní materiály. Výběr záleží především na požadavku zákazníka a také na samotném ladění ostatních prvků v interiéru. Totéž platí i o barvách a povrchových úpravách – tím, že jsou šatní skříně vyráběny na míru, lez splnit veškeré individuální požadavky zákazníka. Jste-li z Prahy a okolí, rádi zavítáme k Vám domů a poradíme s výběrem materiálu i barvy.

Vestavěné šatní skříně mají často podobu celých vestavěných stěn a poskytují tak kompletní úložný prostor pro celou rodinu. Šatní stěny jsou vybaveny policovým systémem včetně doplňkových zásuvek, věšáků, šatních tyčí aj. Řešení jednotlivých oddílů může být buď otevřené či uzavřené.

Jak si navrhnout svou ideální šatní skříň na míru?

Při návrhu šatní skříně na míru je nutno myslet především na možnosti konkrétního využití a také na variabilitu celého úložného systému. Ideální řešení počítá s tím, že ve vestavěných šatních skříních je třeba zbudovat různé otočné či posuvné věšáky, odkládací prostory apod. Často se také zapomíná na vhodný systém osvětlení a větrání.

Jste-li z Prahy a okolí, nechte si od nás poradit – navrhneme pro Vás nejvhodnější řešení za přijatelnou cenu.

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

Kontakt


Zavřít