Poptávkový formulář

Máte zájem o naše služby? Zadejte prosím své jméno a telefon. Budeme Vás kontaktovat!

Kontakt


Reference – Vestavěné skříně na míru Praha

Při plnění přání našich zákazníků si zakládáme především na individuálním přístupu a kvalitně odvedené práce. Plnit rychle a přitom kvalitně projekty a zakázky na vestavěné skříně pro Prahu a okolí vyžaduje, aby firma měla dostatečné zkušenosti a dokázala nabídnout vestavěné skříně na míru za přijatelné ceny, včetně bezproblémové realizace a samotné instalace vestavěných skříní u zákazníka. Námi zhotovené vestavěné skříně na míru zdobí nejen řadu domácností, ale i interiéry velkých firem a institucí v Praze a okolí.

Vyjádření našich zákazníků z oblasti Praha a okolí

Dobrý den, děkuji za informaci a zaslání faktury. Moc chválím vaše montéry,- p. Melichara s kolegou, byli úžasní a ještě nikdy se mi nestalo, že by po sobě někdo tak krásně uklidil. Perfektní:)
S pozdravem Lucie Dvořáková

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Dobrý den pane Růžičko, chci vyjádřit naši spokojenost s Vaši dodávkou i s techniky, kteří vestavěnou skříň montovali. V dnešní době to není samozřejmé, takže díky. Úhrada bude učiněna nejpozději ve středu. (bude záviset od termínu naší cesty do Prahy)
S pozdravem Karel Leškovský

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Vazeni panove,dnes obdrzenou fakturu jsem uz zaplatila. Bezne platim az ve splatnosti; u vas jsem udelala vyjimku. S pracivasich hochu, kteri mi montovali tri vestavene skrine, jsem velice spokojena.Myslim, ze jsou to velice dobri zamestnanci a svoji praci delaji s radosti a dobre. Preji vasi firme hodne uspechu.
Dekuji a zdravim Alena Putzova

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Dobrý večer, jen jsem Vám chtěla napsat, že vestavěná skříň od Vás je předmětem obdivu všech návštěv :) fakt super, ta kombinace se nám povedla :)
zdravím Malcová

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Ahoj Jirko, kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.
Díky V. Farová

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Dobry den pane Dvoraku,
Chci se podekovat za provedeni prace, jsem velice spokojeny, skrin na miru vypada velmi hezky i botnik!!! Vasi zamestnanci odvedli kvalitni praci. Muzu rict, ze Vasi firmu budu doporucovat, kdyz se naskytne prilezitost! Vyhledove, mozna jeste vyuziju vasich sluzeb pro barovy pult a skrinku do koupelne a mozna take vyklapeci vztavenou postel. Nemate nahodou s necim takovym zkusenosti? Diky. Preji hezky den.
S pozdravem Parso

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Dobrý den, pane Dvořák, Mnohokrát děkuji za pěknou práci! Kluci jsou velmi šikovné. Mluvim jen za sebe, manžel to ještě neviděl. Čekám na fakturu. Obratem zaplatim.
Děkuji :)

(Praha – Vestavěné skříně na míru)


Dobrý den pane Dvořáku, zapomněl jsem Vám poděkovat za to náhradní posuvné kolečko do vestavěné skříně, které jste mi poslal zdarma. Děkuji a jsem Vám dlužníkem. S pozdravem Milan Hvězda
(Praha – Vestavěné skříně na míru)

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

Kontakt


Zavřít