Poptávkový formulář

Máte zájem o naše služby? Zadejte prosím své jméno a telefon. Budeme Vás kontaktovat!

Kontakt


Informace o společnosti Skříně na míru, s.r.o.

Jsme schopni pro Vás zajistit celkové řešení interiéru dle Vašich potřeb – již nemusíte hledat dodavatele vestavěných skříní na míru pro oblast Praha a okolí. Jsme připraveni Vám vytvořit kvalitní vestavěné skříně na míru za dostupné ceny.

Společnost Skříně na míru, s.r.o. se zaměřuje na tvorbu zakázkového nábytku, především pak vestavených skříní na míru – zakázky realizujeme v oblastech Praha, Brno, Zlín, Ostrava a Olomouc. Dlouholeté zkušenosti a kvalitní provedení vestavěných skříní od společnosti Skříně na míru, s.r.o. jsou hlavními důvody, proč se na nás obrací jak klienti z řad běžných domácností, tak i větší pražské firmy a státní instituce. V Praze provádíme v současné době převážně dodávky vestavěných skříní na míru pro domácnosti!

Společnost Skříně na míru, s.r.o. (oblast Praha) se orientuje na:

  • Vestavěné skříně na míru (realizace Praha a okolí).
  • Nábytek na zakázku, atypický nábytek (realizace Praha a okolí).
  • Šatní skříně (realizace Praha a okolí).
  • Obývací pokoje, obývací stěny (realizace Praha a okolí).
  • Kuchyňské linky (realizace Praha a okolí).
  • Nábytek pro dětské pokojíčky (realizace Praha a okolí).

Pracovní postupy a samotné výsledky naší práce se snažíme neustále inovovat tak, aby odpovídaly moderním trendům a požadavkům zákazníka. Naše práce nekončí pouhou výrobou. Prostor pro vestavěné skříně přijedeme do Prahy pečlivě proměřit. Poskytneme odbornou konzultaci a provedeme kalkulaci ceny vestavěných skříní na míru. Součástí našich služeb je i samotná montáž vestavěných skříní na míru u zákazníka v Praze a také pečlivé uklizení po samotném zabudování vestavěných skříní.

Jsme hrdi na to, že v momentě, kdy zazní slova vestavěné skříně Praha, si naši zákazníci vybaví vždy rychlou a bezproblémovou realizaci a kvalitní individuální přístup. Přesvědčte se prosím o pravdivosti našeho tvrzení v sekci Reference.

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

Kontakt


Zavřít